Maalesef biz evde daha fazla bir şey metreden almak için sihirli bir değnek yok. Ama iyi fikirler ve neredeyse büyü gibi ... uzatabilirsiniz biraz marifet ile. İlk adım mı? mezura alın ve sayıları yap! Her köşesi, içi boş ya da serbest duvar bölümü ve evde bulmak m2'lik kullanılmayan noktalarını ölçün. kesinlikle bu yedi önerileri arasında, şimdiye kadar kullanılmayan onu bu alanı bir kullanım vermek 1 ve 3 m2 ve arzunun arasına varsa uygulayabilirsiniz iyi fikirler bulabilirsiniz. Sen gibi hissediyorum? ... her şeye sahip olabilir eğer!

Sadece 1 M2

Direkler arası bir dolabı oluşturma

00366856b

Geniş 1 m ve yeterince derin 30 cm boşluk mutfakta bir kabine kazanır. O çapı 25 ve 28 cm arasında olan çoğu yemekleri, kaplar neyi düşünür. Bu durumda, masa örtüleri ve masa servisi için ya da küçük bir kiler gibi bir destek noktası orta alan ve aşağıda bir dolaba açık Bütün kümesin, aydınlatır yemekleri için üst vitrini planlanmış.

Kapının arkasında bir çalışma

00349120b

Tablo 100 x 40 cm çalışma veya inceleme kağıtları için bir alan yaratmak için fazlasıyla yeterli. Burada rahat bir masaüstü boyutunu ve ışığı yaratmak için kapının arkasında boşluk kullandık: Bu tablo olarak bir raf ve sırayla rafın bir yatak yüzeyi olarak görev yapar bir Çekmeceli oluşur. Ve tüm minimum uzayda.

M2 2'de

bir girintiye tam bir salon

00400067b
Dekoratör Paz Aguilar González girişinde ve tam salona oturma odası arasında bir boşluk 2 m2'lik haline gelmiştir. O girip evi terk ve gereken tüm ihtiyaçlarını düşündüm: bu da ışık katına görmek için bir ayna; Harf ve çeşitli makbuzlar anahtarlardan biri sığ çekmece depolama kabini; ve saklamak için hizmet eder, 100 x 40 sm bir banka. Ve sadece 2 m2 tüm!

Bu maddeye İlgili

Özel mobilya: Daha fazla sipariş, daha metre, daha stil

Eğer bir minipiso var mı?

Özel mobilya: Daha fazla sipariş, daha metre, daha stil

bir dolaba gizli bir yıkama bölgesi

00325924- (1) Oda

panelli çamaşır makinesi, giysi saklama dolapları ve lekeleri tedavi etmek için bir lavabo asılı bir çubuk. Javier Merediz tarafından tasarlanan bu yıkama alanı, mükemmel kıyafetler korumak için gereken her şeyi vardır. Ve (tezgah ve aletleri için gerekli) sadece 200 cm, en iyi genişlik x 60 cm derinliğinde. Katlanır Kapılar mutfakta hiçbir kalan boşluk beri görünümünden gizlemek ve açıldığında çok pratiktir.

Mutfakta bir köşesine mükemmel kiler

00340931b

200 x 100 cm bir köşesi tam kiler oluşturmak için iç mimarisi Deulonder ekibi tahsis edilmiş bir alandır. En ağır mükemmel altındaki tekerlekler, teneke ve paketler, çekmeceler paçavra ve daha küçük ve Düşmanlarınız kutuları için, raflar (mutfak gadget'lar sosisleri) asma çubuğu vardır. Ve tüm bir 30 cm derinlik kabine. Sadece istediği güçtür!

TR 3 m2

kanepenin arkasında bir tezgah

00375797b

Jeanette Trensig dekoratör kanepe ve duvarın arkasına arasındaki boşlukta paylaşmak için ofis alanı yaratmıştır. Bu, girintili kütüphane 100 x 40 bilgisayar-için cm -Perfect ve ütü masası, çok hafif oluşur. boşluk kaybetmeden koltuk eklemek için "ofis" Bu Kullanılmadığı zaman masanın altına saklanır iki sedirler ile birlikte geliyor.

bir ön 3 metre Bir mutfak

00409141b

Bu mutfak sadece 3 lineer metre oturma odası ve yemek odası arasında bir duvara gereken her şeye sahiptir. Su alanı, fırın ve mikrodalga fırın, ocak, girintili soğutma ve uzun dolapları. Mercedes Postigo dekoratör, reform yazar, elle gündelik eşyaları ile donatılmıştır Üst ve pervazına almıştır, çubuklar üzerinde asılı. Mobilya geri kalanı renkli duvarlar eşleşen cam cepheleri ile üst dolapları saklanır.