Yemek odasında herkes aynı görünüyor. Bazı insanlar bu tür günlük kullanım için mutfak yanındaki bir ofis olarak oldukça küçük ama kullanışlı bir yer, olmayı tercih ederim. Diğerleri istiyorum-veya tablo büyük bir aile karşılamak için büyük olduğunu ihtiyacın-. Ve orada onlar eve yalnızca ikisi Günlük kullanım için çok yönlü bir boşluk olması gerekir olanlar, ancak misafir geldiğinde o sorunsuz uyuyor.

İhtiyacınız olarak nasıl mükemmel yemek alınır? Bu galeride sonra evinizin tüm beklentilerini karşılayan bu toplantı alanı için en iyi çözümleri bulacaksınız.

Bir banka ile, masada stil ve oturma ekler

Eğer aynı alanda bir tezgah üç kişi için oturma teklifi iki sandalye işgal biliyor muydunuz? galeride göreceğiniz gibi bir kaç metre içinde yerlerde bir sürü gerektiğinde, bir tezgah mükemmel bir çözümdür. Eğer bel varsa ek olarak, masanın altına koyabilirsiniz.

gerektiğinde büyür bir uzatılabilir tablo

Uzatılabilir tablolar birçok metre yok, özellikle alanını optimize etmek için büyük bir fikri vardır. gününde, tablo evde boyutuna sahip ve misafir olduğunuzda sadece yetişir.

yuvarlak masa ve büfesi beyaz Yemek odası ile

¿Dikdörtgen veya yuvarlak? alana en uygun şekli seçin. hepsi Diners görsel sorunsuz bağlanmak izin çünkü Yuvarlak, etrafında geçişini kolaylaştırmak yanında konuşma teşvik.

Büyük bir aile için tasarlanmış bir büyük masa

yemek masası ailenizin ihtiyaçlarını karşılamalıdır. Evde çoktur, daha sonra tablo cömert ve sağlam olmalıdır.

yemek Her akşam kendi uzay en az 60 cm ihtiyacı ve levhalar, yemekler düşmesi merkezi bir alan olmalıdır tablo notu seçerken ...

Ve ev için biz galeride göstermek fotoğrafta o (yemekler sadece 30 cm derinliğinde bir hat için) düşük şifonyer sığ yarattı. O ve sandalyeler onun içeriğe erişmek için ücretsiz 90 cm olmalıdır.

Galeri, 6 fotoğraf
MÜKEMMEL ODA ALMAK

Pencerenin karşı tablo: Daha fazla ışık ve uzay

Maksimum alanını temizlemek için duvara tablo sokulur. Konum olarak burada bir pencere, sadece toplamlar genliği eşleşirse, ayrıca yemek alanı daha doğal ışığı vardır olsun.

kişilik yemek odası önemli mutfak açık olduğu zaman her iki alanda ortak unsurlar var ama o kadar işaretlemek olduğunu senin "farklar". Bunlar aynı ton duvar ancak farklı zeminler ya da tersi olabilir.

Tüm elle metre masada izin değilseniz duvarda büyük bir dolap küçük kabine asılı ve eldeki eşyaları izle.

yeme ve pişirme aile için ada Uzattığı

ortamda yemek yemek ya da kahvaltı için bir bar var bir uçta 30 cm yaklaşık tezgah mutfak ada uzatır. İyi bir seferde yer paspasları için bir çekmece El saklar. Çocuklarınız varsa toplayıp gece nöbeti sırasında çok yakından mutfakta başka şeyler hazırlamaya gidebilir, çünkü, kahvaltı için mükemmel bir çözümdür.