gelinler çekmeden önce elbise denemek için bin kere gidip Neden "Evet, istiyorum"? onlar mükemmel olmasını istiyorum çünkü. Ve bir özel takım elbise gibi o bir şey değildir. Bugün, bu düğün, ancak tedbirler ve mükemmellik ile ilgili değildir. Hayatınızda olarak mobilya parçası koyun ve almak "decohat-hüner" küçük hikayesi:

1. Daha fazla depolama

2. Daha genlik

3. Daha kişilik

Mobilya kauçuk

Biz onların ayaklarının altında araziyi uygun herhangi garip bir parça, ama mobilya işaret etmeyen. Ne yemek odası ile salon hisse alan? Odanın ön TV'nize uygun yüksekliği sağlamak ve aşağı yukarıda ev eşyaları ve kitapları saklamak için yer açmak için tabloyu karşılaşıldığında kadar gitmek bütün duvarı aşağı boyunca Mobilya. Mükemmel bir çözüm.

Vive00429281

boşluk aşırı yüklenmesini önlemek için, Van Castro, Vive Studio, bir hile vardır: "mobilya çok ağır görünmüyor. Uzaydaki ve düz çizgiler sağlanacak en iyisidir". Ve hayır! asla başarısız bir atasözünü ekler: "onlar görsel karmaşanın ve kaosun duygusunu oluşturmak çünkü mobilya yüzeylerinin veya açık raflarda küçük dekoratif objelerin değil kötüye".

30 cm hem verin!

ölü bir yer bulamadığını hangi herhangi bir ev yoktur. tuvalette bir kapı üstündeki duvara veya onun arkasında Retranqueo ...

Onlar bir sürü verebilir yerlerdir. Sen örneğin, 30 cm derinliğinde kaydedebilirsiniz hayal bile edemiyorum. tupers itibaren gözlük, ayakkabı veya kozmetik için.

00381800

Marta Prats dekoratör, örneğin, evin mutfak için büyük bir rahatlama olmuştur sadece 30 cm derinliğinde bu dresser tasarladı: "Derinliği, yemekler depolamak için yeterli olmakla birlikte, bu tür gözlük, kahve fincanları veya vazo gibi çok geniş değil ürün". Ve duvar ile aynı renkte boyanmış, ve kolları olmayan düz cepheleri ile varlığını maksimum gizler.

Bu maddeye İlgili

istediğiniz gibi üç dolaplar

İYİ ÇÖZÜMLER

istediğiniz gibi üç dolaplar

Tasarımlar sınırı

Bir duvar, bir dipsiz gibi olabilir. Eğer boşluk gerekiyorsa, orada burada bir serbest parçası ve küçük bir meydanda ile boşa. Nerede düşünün ve orada ne gerekir ve çekingenlik olmadan bunun için. Bir örnek: Odaya ne yaparsınız? yemek ve bazen işe yarar mı? büyük İdeal iç mekan tasarımcısı ve grafik tasarımcısı olarak Neus Casanova evde uygulanan: şeyler bu alanda kaydetmeniz gerekir olarak tavan ve duvara raf zemin çok delik duvara: "Ben çok dağınık olduğum için yerde her şey tutmak için her şeyi nereye çok iyi düşünülmüş".

00436864 O

İç Pia Capdevila, Neus olarak, aynı zamanda da koridorda üstüne duvarlar dokunun önerir: "Sadece süslemek için değil. Onlar da bir dolabın uzantısını temsil edebilir ya da asılı raflar ve hatta bir bisiklet izin verebilir. Ve bu, ekstra alan sunan yanında, yaşamın bir çok verir". Galerideki onun büyük fikirler özel mobilyalar görebilirsiniz.

Ve yatak odası minis içinde ...

Hatta bir masa olabilir! Nasıl? farklı bir parçası olarak, her boşluk yararlı duvar dönüşümü çözümlerle.

00404524

Burada, yukarıdaki başlık duvar çok fazla tartmak ve yatak örten değil açık raflar sahip olduğu gibi. "Bir kafa yüksekliği bir kütüphane ve küçük depolama alanı kullanımını sağlar"Pia sen uzay süslemeleri yaparken ekstra kazanmak ne diyor. Ve yatak başlığı ile, pencereye duvar, pratik olarak ışığı açmak gerekmez masa başında, gardırop ve bajoventana dönüşür.

Galeri, 12 fotoğraf
Özel mobilya: DAHA SİPARİŞ, DAHA METRE DAHA STİL

Yine bizim galeride her şey olabildiğince mobilya bulmakta. Size evde kopyalamak için fikirler verecektir. Biz eminiz.